Program Partnerski

Zarabiaj bez wychodzenia z domu z serwisem roki.pl 

Z naszym unikalnym programem partnerskim będziesz mógł cieszyć się przypływem gotówki każdego dnia. Wystarczy, że zaprosisz innych użytkowników do naszego serwisu, a otrzymasz profity od obrotu, który wygenerują.

Oferujemy:

2 zł za każdego użytkownika, wprowadzonego bezpośrednio przez Ciebie,

1 zł za każdego użytkownika, którego wprowadził użytkownik wcześniej przez ciebie wprowadzony.


Profity te zasilą twoje konto i będziesz mógł je wykorzystać w obszarze serwisu.


Ponadto oferujemy:


20% od każdej kwoty wpłaconej na rzecz serwisu, za płatne opcje podczas wystawienia aukcji, ogłoszenia lub przedpłaty konta przez użytkownika,  bezpośrednio wprowadzonego przez Ciebie,

10% od każdej kwoty wpłaconej na rzecz serwisu, za płatne opcje podczas wystawienia aukcji, ogłoszenia lub przedpłaty konta przez użytkownika, którego wprowadził wcześniej przez Ciebie wprowadzony użytkownik.


Profity te możesz wypłacić na swój rachunek bankowy.


Co musisz zrobić żeby przystąpić do programu partnerskiego ?

To proste! Zarejestruj się w naszym serwisie i aktywuj swoje konto Programu Partnerskiego, a następnie powiadom o tym swoich znajomych. Wystarczy, że podczas rejestracji nowy użytkownik poda twój Nick jako osoby polecającej i będziesz mógł cieszyć się dodatkowymi profitami.

Żeby dać ci większe możliwości pozyskiwania nowych użytkowników, po rejestracji otrzymasz od nas unikalny link, za pomocą którego będą mogli rejestrować się nowi użytkownicy, od których będziesz otrzymywał dodatkowe profity.

Nie czekaj! Zarejestruj się i polecaj nasz serwis innym użytkownikom. Ciesz się profitami!

Przed przystąpieniem zapoznaj się z regulaminem programu partnerskiego.

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. przepisów Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 7 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE poniżej chcemy przekazać pomocne informacje.

Cel i zakres przetwarzania danych osobowych

Dane osobowe użytkowników przetwarzane są w celu świadczeniu usług serwisu ROKI. na podstawie dobrowolnej zgody użytkownika wyrażonej podczas rejestracji konta. Użytkownik dodatkowo może wyrazić zgodę na otrzymanie informacji handlowych drogą elektroniczną i tradycyjną, w celu bezpośredniego przedstawienia oferty.

Przetwarzane dane użyte są w celach marketingowych, technicznych i statystycznych podmiotów trzecich, w tym zainteresowanych reklamą produktów lub usług własnych. Przekazane dane mogą być przetwarzane w celach przesyłania newsletterów zawierających informacje handlową Reklamodawców oraz w celach profilowania polegającego na budowaniu segmentów konsumenckich w oparciu o reakcje na dane treści marketingowe. (Segmentowanie pozwala nam na dostosowywanie treści reklamowych do indywidualnych zainteresowań użytkowników tym samym pozwalając na uniknięcie niechcianych treści reklamowanych.)

Kategorie przetwarzanych danych

Przetwarzane zostają:
  • adres email,
  • adres protokołu internetowego użytkownika
  • dane, które użytkownik dobrowolnie i świadomie wprowadzi w ramach korzystania z usług serwisu ROKI Sp. z o.o.

Fotografie nie są przetwarzane specjalnymi metodami technicznymi, umożliwiającymi jednoznaczną identyfikację osoby fizycznej lub potwierdzenie jej tożsamości i w tym zakresie nie są danymi szczególnych kategorii. Nie przetwarzamy szczególnych kategorii danych osobowych.

Prawa osoby, której dane dotyczą


Osobie, której dane dotyczą przysługują prawa do:
  • dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,
  • sprostowania swoich danych,
  • przenoszenia lub usunięcia danych,
  • ograniczenia przetwarzania danych,
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. 


Kategorie podmiotów, którym może zostać udostępnione, powierzone przetwarzanie danych

Dane osobowe powierzamy naszym partnerom technologicznym czyli podmiotom które świadczą usługi takie jak hosting, wysyłka e-maili oraz świadczą dla nas usługi statystyczne, usługi portali społecznościowych oraz rozwoju i utrzymania oprogramowania. Ponadto dane mogą zostać powierzone partnerom, którzy wspomagają nas w procesach realizacji kampanii reklamowych. Powierzone dane mogą być też udostępnione organom prawa i administracji publicznej w przypadkach prawnie uzasadnionych.

Przekazywanie danych do państwa trzeciego

Dane są przetwarzane na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Administrator Danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest ROKI Sp. Z o.o., ul. Brzeska 57i/29, 21-560 Międzyrzec Podlaski , NIP: 537-264-15-19

Równocześnie informujemy, że od dnia 25 maja 2018 obowiązywać będzie zmieniony regulamin i polityka prywatności serwisu ROKI dostosowane do przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 7 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.