2

MOCNA ZAMIATARKA SPALINOWA TEXAS 70cm 6,5KM + GRATIS OLEJ + ODSYSACZ -

kup teraz 2 859,00
do wyczerpania zapasów     wyświetleń: 364
Informacje
Czas realizacji 2-5 dni
Czas na zwrot 14 dni
Stan produktu nowy
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska - pobranie 22 zł
Przesyłka kurierska 15 zł
Sprzedający warmaxsklep
Warmax Robert Warowny
DANIEL Komoń
Radzyńska 16c
21-560 Międzyrzec Podlaski, Polska
NIP: 825-118-03-40
REGON: 710498252
NAN% Pozytywnych komentarzy
NAN% Negatywnych komentarzy

Średnia ocen (0pkt)
Lokalizacja
Międzyrzec Podlaski Pokaż na mapie

Informacje "o mnie"

Dlaczego warto robić zakupy

W NASZYM SKLEPIE ?

Różnorodność oferowanych artykułów narzędziowych daje naszym klientom gwarancję szerokiej i długoterminowej oferty. Wszystkie produkty należące do naszej oferty objęte są pełną gwarancją producenta oraz wsparciem serwisowym wraz ze stałym dostępem do części zamiennych dla elektronarzędzi oraz narzędzi spalinowych.

Opis oferty

Warmax ul. Jelnicka 2, 21-560 Międzyrzec Podlaski, kom. 784 552 124, (pon.-pt.od 8:00 do 16:00), warmaxsklep@gmail.com

konto

nr konta:
BS Międzyrzec Podlaski34 8039 0006 0000 0092 4061 0001

regulamin

Po zalicytowaniu towaru prosimy o e-mail z potwierdzeniem zakupu zawierający nazwę użytkownika z Roki.pl, formę płatności i dostawy oraz adres, na który ma zostać wysłana paczka.

Do każdego zakupu dołączony jest paragon a na życzenie wystawiamy Fakturę VAT.

wysyłka

Do wylicytowanej kwoty należy dodać koszt wysyłki w zależności od sposobu dostawy.

Wpłaty należy dokonać na konto, które otrzymacie Państwo w mailu od Roki.pl.

Koszt przesyłki:
*Przy wpłacie na konto: 14 zł
*Za pobraniem: 20 zł

MOCNA ZAMIATARKA SPALINOWA TEXAS 70cm 6,5KM + GRATIS OLEJ + ODSYSACZ


 Handy Sweep 710B


Urządzenie Handy Sweep 710B marki Texas to zamiatarka i odśnieżarka w jednym, którą cechują doskonałe parametry pracy. Latem, wiosną i jesienią będzie świetna w oczyszczaniu posesji z kurzu, pyłu, piasku i liści, a zimą, po zamontowaniu na niej pługa, zmieni się w dokładną i solidną odśnieżarkę. Maszyna poradzi sobie zarówno z mocno zbitym, jak i rozmokłym śniegiem i w ten sposób zapobiegniemy powstaniu lodu pod śniegiem. To zatem inwestycja w bezpieczeństwo wokół domu, sklepu, warsztatu czy zakładu pracy.

Handy Sweep 710B marki Texas jest przystosowana do pracy przy oczyszczaniu i odśnieżaniu chodników, parkingów, podjazdów, tarasów. Jej sercem jest nowoczesny silnik Briggs & Stratton serii 800 o poj. 205 cm3. Zapewnia płynną pracę bez przestojów i przystosowany jest do łatwego uruchamiania także na mrozie.

Szerokość robocza 70 cm i wysokość 35 cm to gwarancja dużej wydajności pracy. Szczotka porusza się ze stałą prędkością. Maszyna posiada 4 biegi pracy (4 do przodu i 1 do tyłu), dzięki którym możemy dopasować prędkość do potrzeb zamiatania lub odśnieżania. Solidne koła typu snow o średnicy 13 cali przystosowane są do płynnej jazdy także po śniegu, do tego zapewniają zamiatarce doskonałą przyczepność.


 • Zamiatarka-odśnieżarka z silnikiem Briggs & Stratton 800,
 • Zamiata i odśnieża,
 • Wyposażona w 4 biegi pracy,
 • Szerokość robocza 70 cm,
 • Koła zapewniają doskonałą przyczepność.

Warmax ul. Jelnicka 2, 21-560 Międzyrzec Podlaski, kom. 784 552 124, (pon.-pt.od 8:00 do 16:00), warmaxsklep@gmail.com moje aukcje komentatze

konto

nr konta:
BS Międzyrzec Podlaski34 8039 0006 0000 0092 4061 0001

regulamin

Po zalicytowaniu towaru prosimy o e-mail z potwierdzeniem zakupu zawierający nazwę użytkownika z Roki.pl, formę płatności i dostawy oraz adres, na który ma zostać wysłana paczka.

Do każdego zakupu dołączony jest paragon a na życzenie wystawiamy Fakturę VAT.

wysyłka

Do wylicytowanej kwoty należy dodać koszt wysyłki w zależności od sposobu dostawy.

Wpłaty należy dokonać na konto, które otrzymacie Państwo w mailu od Roki.pl.

Koszt przesyłki:
*Przy wpłacie na konto: 14 zł
*Za pobraniem: 20 zł

MOCNA ZAMIATARKA SPALINOWA TEXAS 70cm 6,5KM + GRATIS OLEJ + ODSYSACZ


 Handy Sweep 710B
Urządzenie Handy Sweep 710B marki Texas to zamiatarka i odśnieżarka w jednym, którą cechują doskonałe parametry pracy. Latem, wiosną i jesienią będzie świetna w oczyszczaniu posesji z kurzu, pyłu, piasku i liści, a zimą, po zamontowaniu na niej pługa, zmieni się w dokładną i solidną odśnieżarkę. Maszyna poradzi sobie zarówno z mocno zbitym, jak i rozmokłym śniegiem i w ten sposób zapobiegniemy powstaniu lodu pod śniegiem. To zatem inwestycja w bezpieczeństwo wokół domu, sklepu, warsztatu czy zakładu pracy. Handy Sweep 710B marki Texas jest przystosowana do pracy przy oczyszczaniu i odśnieżaniu chodników, parkingów, podjazdów, tarasów. Jej sercem jest nowoczesny silnik Briggs & Stratton serii 800 o poj. 205 cm3. Zapewnia płynną pracę bez przestojów i przystosowany jest do łatwego uruchamiania także na mrozie. Szerokość robocza 70 cm i wysokość 35 cm to gwarancja dużej wydajności pracy. Szczotka porusza się ze stałą prędkością. Maszyna posiada 4 biegi pracy (4 do przodu i 1 do tyłu), dzięki którym możemy dopasować prędkość do potrzeb zamiatania lub odśnieżania. Solidne koła typu snow o średnicy 13 cali przystosowane są do płynnej jazdy także po śniegu, do tego zapewniają zamiatarce doskonałą przyczepność.
 • Zamiatarka-odśnieżarka z silnikiem Briggs & Stratton 800,
 • Zamiata i odśnieża,
 • Wyposażona w 4 biegi pracy,
 • Szerokość robocza 70 cm,
 • Koła zapewniają doskonałą przyczepność.
Zgłoś naruszenie
Zadaj pytanie sprzedającemu
Aplikuj na stanowisko
W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. przepisów Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 7 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE poniżej chcemy przekazać pomocne informacje.

Cel i zakres przetwarzania danych osobowych

Dane osobowe użytkowników przetwarzane są w celu świadczeniu usług serwisu ROKI. na podstawie dobrowolnej zgody użytkownika wyrażonej podczas rejestracji konta. Użytkownik dodatkowo może wyrazić zgodę na otrzymanie informacji handlowych drogą elektroniczną i tradycyjną, w celu bezpośredniego przedstawienia oferty.

Przetwarzane dane użyte są w celach marketingowych, technicznych i statystycznych podmiotów trzecich, w tym zainteresowanych reklamą produktów lub usług własnych. Przekazane dane mogą być przetwarzane w celach przesyłania newsletterów zawierających informacje handlową Reklamodawców oraz w celach profilowania polegającego na budowaniu segmentów konsumenckich w oparciu o reakcje na dane treści marketingowe. (Segmentowanie pozwala nam na dostosowywanie treści reklamowych do indywidualnych zainteresowań użytkowników tym samym pozwalając na uniknięcie niechcianych treści reklamowanych.)

Kategorie przetwarzanych danych

Przetwarzane zostają:
 • adres email,
 • adres protokołu internetowego użytkownika
 • dane, które użytkownik dobrowolnie i świadomie wprowadzi w ramach korzystania z usług serwisu ROKI Sp. z o.o.

Fotografie nie są przetwarzane specjalnymi metodami technicznymi, umożliwiającymi jednoznaczną identyfikację osoby fizycznej lub potwierdzenie jej tożsamości i w tym zakresie nie są danymi szczególnych kategorii. Nie przetwarzamy szczególnych kategorii danych osobowych.

Prawa osoby, której dane dotyczą


Osobie, której dane dotyczą przysługują prawa do:
 • dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,
 • sprostowania swoich danych,
 • przenoszenia lub usunięcia danych,
 • ograniczenia przetwarzania danych,
 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
 • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. 


Kategorie podmiotów, którym może zostać udostępnione, powierzone przetwarzanie danych

Dane osobowe powierzamy naszym partnerom technologicznym czyli podmiotom które świadczą usługi takie jak hosting, wysyłka e-maili oraz świadczą dla nas usługi statystyczne, usługi portali społecznościowych oraz rozwoju i utrzymania oprogramowania. Ponadto dane mogą zostać powierzone partnerom, którzy wspomagają nas w procesach realizacji kampanii reklamowych. Powierzone dane mogą być też udostępnione organom prawa i administracji publicznej w przypadkach prawnie uzasadnionych.

Przekazywanie danych do państwa trzeciego

Dane są przetwarzane na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Administrator Danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest ROKI Sp. Z o.o., ul. Brzeska 57i/29, 21-560 Międzyrzec Podlaski , NIP: 537-264-15-19

Równocześnie informujemy, że od dnia 25 maja 2018 obowiązywać będzie zmieniony regulamin i polityka prywatności serwisu ROKI dostosowane do przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 7 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.